Premium Dental Group | Premium Dental Travel
57863
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57863,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

Premium Dental Travel

Turystyka medyczna w wydaniu premium

Turystyka medyczna to obecnie bardzo perspektywiczny obszar rynku stomatologicznego. Koszty realizacji procedur medycznych w Polsce są na tyle konkurencyjne w stosunku do rynków w innych krajach europejskich, że przyjazd i podjęcia leczenia w Polsce połączonego z wypoczynkiem i tak będzie korzystniejszy cenowo, niż podjęcie leczenia w wybranych krajach zachodnich czy w Skandynawii.

Dołącz do nas i zarabiaj z nami

Mając to na uwadze podjęliśmy działania mające na celu stworzenie ogólnopolskiej sieci klinik oferujących pacjentom z zagranicy świadczenie usług stomatologicznych na poziomie Premium. Ze swojej strony Premium Dental Group zajmuje się kompleksowo przygotowaniem, sprzedażą i realizacją pakietów medyczno – turystycznych, w ramach których kliniki zrzeszone w naszej sieci świadczą swoje usługi.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy w tym obszarze serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na interesujące Państwa pytania.
Telefon kontaktowy 506 999 272 mail: m.dornowski@premium-dental.pl